My „Misiaki” Przedszkolaki! Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Komentowanie zablokowane

20 września to ważny dzień dla każdego przedszkolaka – święto przedszkolaków. My również postanowiliśmy upamiętnić ten dzień dobrą zabawą. Załączone zdjęcia pokazują jak świetnie się bawiliśmy. Najpierw graliśmy w tradycyjną zabawę w kolory. Każdy uważał, żeby się nie pomylić. Potem były ulubione zabawy z chustą animacyjną – falowania, przechodzenia itd. Zobaczyliśmy również, że chusta może przydać się do zabawy „Zgadnij kto tu się schował?”. Początkowo nie mogliśmy odgadnąć kto pod nią się ukrył. Dzięki bańkom sala zaczęła się mienić. Były również zabawy plastyczne, taneczne min. do piosenki „Dwóm tańczyć się zachciało” Na koniec było pamiątkowe zdjęcie i medale. Wszystkie zabawy jeszcze bardziej pomogły nam się zintegrować. Jesteśmy super przedszkolakami.

Comments are closed.