Kronika 2021/2022

„Piknik Country” w Figielku

Komentowanie zablokowane

Do naszego przedszkola zawitali kowboje z Dzikiego Zachodu. Szeryf i rewolwerowiec Jonny podbili nasze przedszkole i wciągneli nas do wspaniałej zabawy. Cudownie bylo przenieśc się na chwilę na Dziki Zachód.

[rl_gallery id="7996"]
klik

Festyn

Komentowanie zablokowane

Festyn rodzinny to doskonała okazja do wspólnych zabaw z dziećmi na świeżym powietrzu i wspólnym spędzaniu czasu. Było tez ognisko na którym mogliśmy upiec pyszne kiełbaski.

[rl_gallery id="7973"]
klik

Koncert

Komentowanie zablokowane

Koncert ,,Baśniowy Ludek w krainie muzyki” w wykonaniu Pro Musica. Dzieci poznały akordeon i klarnet.

[rl_gallery id="7957"]
klik

Zajęcia z dietetykiem w Leśnych Duszkach

Komentowanie zablokowane

Grupę Leśnych Duszków odwiedziła mama Zuzi, która jest dietetykiem. Porozmawiała z nami na temat naszej codziennej diety, wskazała co dzieci w naszym wieku powinny jeść dużo, a czego najlepiej unikać. Wspólnie przygotowaliśmy edukacyjny plakat, a następnie nutellę migdałową oraz koktajl orzechowo- bananowy, który nam bardzo smakował.

[rl_gallery id="7923"] Komentowanie zablokowane

Dzień Dziecka obchodzimy tak hucznie, że kolejny dzień spędzami miło i smaczne w naszej podjuszańskiej lodziarni. Pychaaaaaaaa......

[rl_gallery id="7910"]
klik

„Zające” robią pizzę

Komentowanie zablokowane

Kolejnym miejscem które zwiedzaliśmy były Włochy, a tam smakołyk który bardzo lubimy czyli pizza! Zobaczcie sami przygotowaliśmy sobie ten smakołyk.

[rl_gallery id="7850"]
klik

Co to jest serwis herbaciany? – Zające

Komentowanie zablokowane

W ostatnim czasie zwiedzaliśmy na mapie różne kraje w tym między innymi Wielką Brytanię, a w niej byliśmy na herbatce u królowej. Dowiedzieliśmy się co to jest serwis herbaciany i jak go stworzyć, zobaczcie jak należy się bawić.

[rl_gallery id="7834"]
klik

„Zające” artystami

Komentowanie zablokowane

Jesteśmy artystami, jeżeli jeszcze tego nie wiecie, to zobaczcie sami w jaki sposób szykowaliśmy dla Was specjalne upominki. A wszystko to z miłości:)

[rl_gallery id="7824"]
klik