kronika 2025/2026

Koło Morskie

Komentowanie zablokowane

Dzieci z grupy Misiaki oraz gościnnie dzieci z grupy Leśne Duchy uczestniczyły w warsztatach morskich z Edukatorem z Pałacu Młodzieży "Przygody Szczecinki, kota Umbriagi i wikingów" z wykorzystaniem teatrzyku Kamishibai i szanty.

[rl_gallery id="12565"]
klik

Przedstawienie muzyczne

Komentowanie zablokowane

28 kwietnia dzieci wzięły udział w przedstawieniu będącym lekcją muzyki. Zapoznały się instrumentami muzycznymi takimi jak: saksofon i gitara klasyczna.

[rl_gallery id="12556"]
klik

Teatrzyk

Komentowanie zablokowane

27 marca dzieci obejrzały przedstawienie pt. "Brzydal". Spektakl poruszył w przystępny sposób ważne tematy dotyczące tolerancji i akceptacji.

[rl_gallery id="12544"]
klik

Powitanie wiosny

Komentowanie zablokowane

20 marca dzieci z naszego przedszkola powitały wiosnę z wróbelkiem Elemelkiem. Były zagadki, konkursy i wiosenne zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

[rl_gallery id="12536"]
klik

Zwierzaki w przedszkolu

Komentowanie zablokowane

W naszym przedszkolu gościły zwierzaki: ptaki, płazy, ssaki, gady. Każde dziecko mogło dotknąć i pogłaskać zwierzątko.

[rl_gallery id="12528"]
klik

Dzień otwarty w Figielku

Komentowanie zablokowane

W dni 5 marca w godz. 14.30-16.30 zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola rodziców wraz z dziećmi (kandydatami na przedszkolaków :) ). W tym dniu będzie można zobaczyć nasze przedszkole od środka, wspólnie się pobawić, skorzystać z naszego placu zabaw. Serdecznie zapraszamy

[rl_gallery id="12516"]
klik

Bal Przyjaźni

Komentowanie zablokowane

16 lutego w naszym przedszkolu bal - Bal Przyjaźni. Były konkursy, dużo muzyki i bardzo przyjazna atmosfera.

[rl_gallery id="12502"]
klik

Aniołkowe Granie

Komentowanie zablokowane

16 stycznia w naszym przedszkolu miało miejsce "Aniołkowe Granie"- finał pomocy potrzebującej rodzinie. W trakcie wydarzenia, wystąpiły dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Zaproszona rodzina dostała podarunki zakupione przez rodziców naszych dzieci.

[rl_gallery id="12491"]
klik

Kiermasz

Komentowanie zablokowane

17 grudnia w naszym przedszkolu odbył się Świąteczny Kiermasz. Na kiermaszu można było kupić bożonarodzeniowe ozdoby wykonane przez dzieci oraz pyszne ciasta upieczone przez rodziców. Bardzo dziękujemy wszystkim RODZICOM za dostarczenie pysznych wypieków oraz za zaangażowanie ( udział wraz z dziećmi) w tym przedsięwzięciu. Za uzbierane pieniądze będą zakupione instrumenty

klik

Mikołajki

Komentowanie zablokowane

5 grudnia do dzieci z naszego przedszkola przybył prosto z Laponii Mikołaj. Zanim obdarował dzieci prezentami, rozmawiał z nimi (pytał czy były grzeczne), prosił by zaśpiewały świąteczną piosenkę.

[rl_gallery id="12458"]
klik